Müşteri Bilgilendirme

Satış Sonrası Hizmetler

Kosovar Ticaret.com olarak satış sonrasında da ürünlerimize destek ve müşterilerimize hizmet vermeyi sürdürmekteyiz.

Parça temini sürekli mevcuttur. Parçalar en geç 10 gün içerisinde müşteriye kargo ile gönderim yapılır. Kargo ücreti ve parça bedeli alıcıya aittir.

https://yeniocakhaber.com

Teslimat Bilgileri

Ürün siparişininiz ardından teslimat süresi maximum 7 gündür. 

Kargo ya da ambar ücreti alıcıya aittir. Siparişinizi vermeden önce kargo ücretini lütfen sorunuz.

 

Ürün İade / İptal

iade işlemi ürünün size teslim edilmesi ile başlar ve fatura tahini takip eden 7 gün içinde geçerlidir

İade edilecek ürünün zarar görmemiş olması ve tahribata uğramamış olması gerekmektedir. Aksi takdirde ürün iadesi alınmaz.

İade işlemi çerçevesinde oluşacak her türlü nakliyat, demontaj ve sevkiyat masrafları müşteriye aittir. 

İade işlemi ürünün kosovarticaret.com ulaşması ile başlar. Ekibimiz ürünü inceledikten sonra tarafınıza bilgi verir.

İade kabul edilen ürünün ödemesi en geç 7 gün içinde müşterinin hesabına ya da kredi kartına geri ödenir.

 

Banka Bilgileri

Banka : GARANTİ BANK

Hesap Sahibi : LATİF DEMİR

IBAN TR620006200065200006298726

 

Garanti ve Şartlar

Kosovarticaret.com  ürünleri üretimden kaynaklanan arıza, bozulmaya karşı 2 yıl garantilidir. 

Garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız ürünlerin sizin tarafınızdan tahribe uğratılmamış olması gerekmektedir.

Ürün kaynaklı oluşan her türlü problem bulunduğunuz  beldedeki servis tarafından garanti müdahalesi yapılmaktadır. 

 

Gizlilik ve Güvenlik
SSL ve güvenliğiniz, SSL teknolojisi ile satın alma süreci başladığında kullanıcı bilgisayarı ile banka arasında doğrudan şifreli bir iletişim olmakta ve kredi kartıyla ilgili hiçbir bilgi www.kosovarticaret.com çalışanları ya da üçüncü şahıslar tarafından görülmemektedir. "internet'te güvenli alıveriş yapmak normal bir restoran ya da benzinlikte kredi kartınızı kullanmaktan daha güvenlidir." 
 
www.kosovarticaret.com’da kredi kartı numaranız personelce bilinmemekte ve CVV2 numaranız sizin haricinizde kimse tarafından görülememektedir. 
 
KULLANICI GÜVENLİĞİ VE GİZLİLİĞİ BİLDİRGESİ
 
Tüm sistem web tabanlı olduğundan kullanıcıların zahmetsizce tanınması ve veri güvenliğinin hızla onaylanabilmesi için kullanıcıların web tarayıcılarına "cookie" adı verilen veriler gönderilmekte ve müşteri bilgisayarlarında saklanan bu cookieler belli aralıklarla güncellenerek en uygun sistem performansı sağlanmaktadır. 
 
Kredi Kartı Güvenliği 
www.kosovarticaret.com 24 saat sizlere kesintisiz hizmet verebilmek için en son teknoloji kullanılarak yapılandırılmıştır.Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın(browser) alt kısmında bir kilit göreceksiniz. Bu kilit  128 Bit SSL Sertifikasını temsil etmektedir ve tarayıcınız vasıtası ile gönderdiğiniz hiç bir bilgi üçüncü şahıslar tarafından görünemez. Mağazamızda tüm bankaların VISA,MASTERCARD kredi kartları geçerlidir) www.kosovarticaret.com hiçbir zaman bu numaraları saklamaz, kayıt etmez. Dolayısıyla kredi kartı numaranızı hiçbir zaman kimseye göstermemiş olursunuz.
 
Veri Güvenliği
www.kosovarticaret.com Sizlere internet üzerinden güvenli ve rahat alışveriş ortamı sağlamak için kurulmuştur. Kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır.www.kosovarticaret.com kullanıcılardan derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.
 
Kişisel Bilgilerinizin Güvenliği 
www.kosovarticaret.com’a verdiğiniz tüm bilgiler kesinlikle gizli tutulacaktır.Kişisel bilgileriniz konusunda ne kadar hassas olduğunuzun bilincindeyiz. Bu bilgiler hiçbir şekilde satılmayacak ya da paylaşılmayacaktır. 
 
Veri Paylaşımı
www.kosovarticaret.com yukarıda sözü edilen kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini,verdiği hizmetleri daha verimli kılmak amacıyla dahi olsa 3. şahıs ve kişilerle kesinlikle paylaşmaz. 
 
Güvenli Alışveriş Garantisi 
www.kosovarticaret.com en gelişmiş güvenlik sistemleri ile korunmakta ve hem www.kosovarticaret.com, hem de alışveriş yapan müşteriler için % 128 güvenlik sağlamaktadır. Kişisel bilgileriniz, kredi kartı bilgileriniz veya diğer hassas verilere üçüncü şahıslar ve hatta www.kosovarticaret.com çalışanları da dâhil olmak üzere erişilmesi imkansızdır.